بیمه شخص ثالث بیمه البرز

استعلام و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث بیمه البرز با پرداخت و تمدید آنلاین

بیمه شخص ثالث بیمه البرز یکی از بهترین و کاربردی‌ترین بیمه‌های شخص ثالث در ایران است. در سامانه آیتول در کمتر از 3 دقیقه می‌توانید بیمه‌نامه خود را خریداری کرده یا نسبت به تمدید بیمه‌نامه اقدام کنید. از مهمترین مزایای آیتول، صدور فوری بیمه نامه الکترونیکی پس از پرداخت حق بیمه است. باتوجه به قوانین بیمه مرکزی و پلیس راهور کشور، برای استفاده از بیمه‌نامه و انجام امورات اداری و قانونی هیچ نیازی به ارائه بیمه نامه فیزیکی نیست. تنها با داشتن کد یکتا می‌توانید برای استفاده از بیمه‌نامه و دریافت خسارت به یکی از شعب بیمه البرز در سراسر کشور مراجعه کنید. برای شروع و استعلام بیمه البرز اطلاعات خود را وارد کنید.

تمدید و خرید بیمه شخص ثالث بیمه البرز

بیمه البرز
لطفا شماره پلاک خود را وارد نمایید.

پلاک خودرو خاطرتان نیست؟

بیمه شخص ثالث بیمه البرز

استعلام و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث بیمه البرز با پرداخت و تمدید آنلاین

بیمه شخص ثالث بیمه البرز یکی از کاربردی‌ترین بیمه‌های شخص ثالث در ایران است. در سامانه آیتول و در کمتر از 3 دقیقه می‌توانید برای خرید یا تمدید بیمه‌نامه خود از بیمه شخص ثالث البرز اقدام کنید. طبق قانون جدید و اعلام پلیس راهور کشور و بیمه مرکزی برای استفاده از بیمه شخص ثالث دیگر نیازی به داشتن بیمه‌نامه فیزیکی نیست.
برای شروع کافی است اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و چند لحظه منتظر بمانید. پس از استعلام بیمه اتومبیل، می‌توانید نسبت به خرید یا تمدید بیمه اقدام کنید. پس از پرداخت هزینه، کد یکتای بیمه‌نامه با پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته

سرعت در صدور

خرید سریع و آسان

پرداخت امن و مطمئن