خلافی خودرو

در این بخش می توانید با وارد کردن پلاک خودرو و بارکد پستی 8 رقمی درج شده در پشت کارت خودرو، نسبت به استعلام و پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی (خلافی خودرو) اقدام فرمایید.

با توجه به فرآیند دستی بروزرسانی تخلفات رانندگی در پلیس راهور، جرایم پرداختی با تاخیر تسویه گردیده و از لیست پلیس +10 حذف می گردند. لازم به ذکر است فرآیند بروزرسانی در سایت راهور با تاخیر 7 الی 14 روز کاری انجام می پذیرد.

خدمات بیمه خودرو

خرید و فروش خودرو

خدمات ویژه خودرو

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

استعلام خلافی برای مالکان خودرو موضوعی است که به عنوان یکی از نیازهای مرتبط با آن، اهمیت همیشگی داشته و به مدد پیشرفت تکنولوژی و سرعت گرفتن ارتباطات، سهولت دریافت آن نیز بیشتر شده است. از آنجا که کلیه مالکان خودرو ملزم به پرداخت قبوض جریمه خود می باشند لذا روشهای متعددی برای پرداخت آن از سوی راهنمایی و رانندگی در نظر گرفته شده است که در این میان پرداخت اینترنتی و به صورت الکترونیکی و همچنین از طریق نرم افزارهای موبایلی، نیاز به مراجعه حضوری برای این منظور را از بین برده است. بدین ترتیب در کنار رانندگانی که به صورت مرتب نسبت به تسویه خلافی خودروی خود اقدام می نمایند، دغدغه فروشندگان خودرو و یا مالکانی که میزان تخلفات راهنمایی و رانندگی آنها از سقف یک میلیون تومانی عبور کرده است، به راحتی مرتفع گردیده و در کمترین زمان ممکن و از طریق راهکاری امن و ساده نسبت به پرداخت و تسویه خلافی خودروی خود اقدام می نمایند.