خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو با پلاک به همراه ریز خلافی و پرداخت آنلاین

برای شروع شماره پلاک، تلفن همراه و بارکد کارت ماشین را وارد کنید. بلافاصله استعلام خلافی انجام شده و ریز خلافی به شما نمایش داده می‌شود پس از استعلام می‌توانید نسبت به پرداخت آنی خلافی خودرو اقدام کنید. دقت داشته باشید که خلافی خودرو در سایت راهور با تاخیر ثبت شده و معمولا بین 7 تا 14 روز کاری، به طول می‌انجامد. با آیتول سریع، آسان و بی‌دردسر خلافی خودرو خود را پرداخت کنید.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

در این بخش می‌توانید خلافی خودروی خود را استعلام کنید

لطفا شماره پلاک خود را وارد نمایید.
بارکد پستی پشت کارت ماشین درج شده است

استعلام خلافی و پرداخت جریمه خودرو

آیتول سامانه استعلام و پرداخت خلافی خودرو، امکان پرداخت خلافی خودرو را به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم کرده است. روش کار با آیتول بسیار ساده است. کافی است شماره پلاک، شماره تلفن همراه و شماره بیمه‌نامه خود را در بخش مشخص شده واردکرده و از میزان خلافی خودرو خود مطلع شوید. آیتول اطلاعات خلافی خودرو شما را به صورت آنلاین، دقیق و لحظه‌ای از سایت راهور استخراج کرده و به شما نمایش می‌دهد. پس از پرداخت بدهی شما، مبلغ خلافی به حساب سایت راهور واریز شده و خلافی خودرو شما صفر می‌شود. البته دقت داشته باشید که به دلیل آفلاین بودن سیستم پلیس راهور معمولا بین 7 تا 14 روز پس از پرداخت خلافی طول می‌کشد تا اطلاعات در سایت راهور به‌روزرسانی شود.

سریعترین راه گرفتن خلافی خودرو

استعلام خلافی با کدملی

هیچ راهی برای استعلام خلافی با کدملی وجود ندارد. عبارت استعلام خلافی با کدملی، یک اصطلاح نادرست است که در جامعه رواج پیدا کرده است.

استعلام خلافی با VIN

VIN یک کد هفده رقمی شامل اعداد و حروف انگلیسی است که در کارت ماشین درجشده است. از طریق کد VIN میزان خلافی خود رادریافت کنید.

گرفتن خلافی ماشین با تلفن

پلیس راهور یک شماره تلفن را برای استعلام خلافی خودرو راه‌اندازی کرده است. با استفاده از کد VIN اپراتور میزان خلافی را به شما اعلام می‌کند.

استعلام خلافی با USSD

پلیس راهور یک کد دستوری را برای استعلام تخلفات رانندگی اعلام کرده است. با ارسال کد VIN، پس از چند دقیقه پیامک خلافی به دست شما می‌رسد.