کارپرداز (دستیار امن خودرو)

سفیر کارپرداز بجای شما به ارگان‌های مربوطه رفته و خدمات مورد نیاز خودرو شما را انجام می‌دهد.

  • خدمات تعویض پلاک بدون نیاز به حضور خریدار و فروشنده
  • دریافت گواهی معاینه فنی و ترخیص خودرو توقیفی راهور از پارکینگ بدون نیاز به حضور مالک خودرو

لطفا شماره پلاک خود را وارد نمایید.
سرویس کارپرداز فعلا فقط در تهران فعال است.

چرا معاینه فنی غیر حضوری رزرو کنیم ؟

نیازی نیست منتظر نوبت دهی معاینه فنی بمانید

فرقی ندارد در فصل سرد یا فصل گرم مهلت معاینه فنی خودروی شما فرا می‌رسد؛ مراکز معاینه فنی همیشه شلوغ هستند و پروسه‌ی معاینه فنی نیز کاری طاقت‌فرسا است، حتی ممکن است مدارک مورد نیاز خودروی خود را فراموش کرده و دوباره مجبور به نوبت‌گرفتن شوید. با کارپرداز تمامی این مشکلات رفع شده و شما به راحتی معاینه فنی خودروی خود را دریافت می‌کنید.

معاینه فنی غیر حضوری چه مزایایی دارد؟

خودروی شما در کل فرآیند انجام معاینه فنی غیر حضوری تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده و افت قیمت احتمالی قرار دارد. در نتیجه با خیال راحت خودروی خود را به سفیران کارپرداز بسپارید.

خودروی شما در ابتدا توسط سفیران کارپرداز چک شده و در صورتیکه ایراد مشهودی برای دریافت معاینه فنی نداشته باشند به مراکز معاینه فنی انتقال داده می‌شوند. در نتیجه با احتمال بسیار بالایی خودرو شما در اولین بار مراجعه معاینه فنی را دریافت می‌کند.

کارپرداز آیتول از طرف شما به مراکز معاینه فنی مراجعه کرده و با طی کردن فرایند‌های اداری و قانونی، معاینه فنی خودروی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

توجه کنید که برای انجام معاینه‌فنی نیازی به وکالت‌نامه نیست. در این صورت، از زمان خود استفاده‌ی بهینه‌تری می‌کنید و کار را به کارپرداز می‌سپارید.

کارپرداز چطور کار می‌کند؟

  1. پس از ثبت درخواست و هماهنگی پشتیبانی با شما، سفیران کارپرداز در وقت مقرر به محل شما مراجعه می‌کنند و پس از بررسی مدارک و صدور بیمه نامه، خودروی شما را تحویل می‌گیرند.
  2. سفیران کارپرداز از رانندگان مجرب و آموزش دیده انتخاب شده که توانایی رانندگی با هر نوع خودرو را دارند.
  3. همچنین برای آسودگی خاطر بیشتر خودروی شما از لحظه تحویل تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت و افت قیمت قرار می‌گیرد.
  4. سفیر کارپرداز به مرکز مورد نظر مراجعه کرده و به جای شما فرآیند درخواستی رو انجام می‌دهند.
  5. بعد از انجام فرآیند سفیر به محل شما مراجعه کرده و خودرو را به شما تحویل می‌دهند.

سوالات متداول