معاینه فنی غیر حضوری (کارپرداز)

سفیران مطمین آیتول به جای شما به مراکز مراجعه کرده و برای خودروی شما گواهی معاینه فنی دریافت می‌کنند.

سرویس کارپرداز فعلا فقط در تهران فعال است.

چرا معاینه فنی غیر حضوری رزرو کنیم ؟

دریافت معاینه فنی را به ما بسپارید.

دریافت معاینه فنی فرایندی طاقت فرسا است. به طور معمول افراد زمان زیادی را صرف منتظر ماندن در صف‌های شلوغ مراکزمعاینه فنی می‌کنند. از طرفی در صورت انقضای این گواهی علاوه بر جریمه‌ی روزانه، امکان توقیف خودرو شما وجود دارد. برای رفع این دغدغه، کارپرداز که خدمتی جدید از آیتول می‌باشد گواهی معاینه فنی را برای شما دریافت می‌کند. سفیران مطمئن، مجرب و آموزش دیده‌ از جانب شما به این مراکز مراجعه کرده و پس از تکمیل فرایندها و دریافت گواهی معاینه فنی، خودرو را به شما تحویل می‌دهند.

چرا دریافت معاینه فنی را به آیتول بسپاریم؟

عدم اتلاف زمان

دیگر نیازی نیست ساعت ها در ترافیک و صف‌های معاینه فنی بمانید. شما می‌توانید به سادگی درخواست سرویس کارپرداز را ثبت کنید.

امنیت خودرو

خودروی شما در کل فرآیند انجام معاینه فنی غیر حضوری تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده و افت قیمت قرار دارد.

سفیران مطمین

مشتریان راضی سرمایه‌ی کارپرداز هستند. این امر با جذب سفیران حرفه‌ای، آموزش دیده، مجرب و ارایه‌ی خدمات باکیفیت محقق شده است.

تضمین آیتول

جلب اعتماد کاربران خدمات متنوع آیتول، همواره رسالت و انگیزه‌ی رشد ما است. کارپرداز براساس نظرات کاربران توسعه یافته و پاسخگوی نیازها و دغدغه های آن ها خواهد بود.

کارپرداز چطور کار می‌کند؟

  1. پس از ثبت درخواست، تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی، سفیران کارپرداز در وقت مقرر به محل مدنظرتان مراجعه می‌کنند.
  2. سفیران کارپرداز از رانندگان مجرب و آموزش دیده انتخاب شده که توانایی رانندگی با هر نوع خودرو را دارند و قوانین سخت گیرانه‌ای جهت حفط سلامت خودرو برای آن ها در نظر گرفته ایم.
  3. برای آسودگی خاطر بیشتر، خودروی شما از لحظه تحویل تحت پوشش کامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت و افت قیمت قرار می‌گیرد.
  4. پس از رسیدن سفیر، مدارک بررسی و بیمه نامه صادر می‌شود همچنین چک لیست شرایط و سلامتی خودرو از جانب شما تایید میگردد.
  5. سفیر کارپرداز به مرکز مورد نظر رفته و به جای شما فرآیند درخواستی رو انجام می‌دهد. در پایان نیز با هماهنگی شما خودرو تحویل داده می‌شود.

بیمه شامل چیست؟

کل فرآیند دریافت معاینه فنی تحت پوشش بیمه ی تجارت نو و البرز شامل بیمه بدنه، شخص ثالث، مسئولیت راننده و حتی افت قیمت خودرو می‌باشد.
این بیمه‌نامه بدون فرانشیز بوده و در صورت خسارت احتمالی علاوه بر پوشش صد درصدی خسارت، افت قیمت خودرو را هم شامل می‌شود.

همکاران ما

سوالات متداول