قوانین و مقررات

۱. کلیه اصول و رویه‏‌های سایت itoll.ir منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

۲. این سایت درگاه استعلام و پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی کشور و همچنین عوارض مربوط به طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا (زوج یا فرد) بوده و مبالغ نمایش داده شده در هنگام استعلام، مربوط به ارگان‌های ذیربط می‌باشد.

۳. در جهت سهولت کابران، این سایت بدون دریافت هر گونه اطلاعاتی و صرفا با ورود شماره پلاک خودرو اقدام به استعلام و پاسخ‌دهی می‌نماید، بنابراین مسئولیت‌های بعدی ناشی از وارد نمودن پلاک خودرو به منظور پرداخت آن، متوجه کاربران گرامی می‌باشد.

۴. آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مربوطه صرفا از طریق لینک itoll.ir/news اطلاع‌رسانی می‌گردد.

۵. در راستای رعایت قانون مالکیت فکری و احترام به مالکیت مادی و معنوی، تمامی محتوای درج شده در سایت مختص استفاده در این سایت بوده و هر گونه استفاده از آن‌ها غیر اخلاقی و خلاف قانون است و سایت آیتول حق مورد پیگرد قانونی قراردادن خاطیان را برای خود محفوظ می‌داند.

۶. دریافت شماره‌ی تلفن همراه، صرفا جهت صحت سنجی و احراز هویت کاربر جهت نمایش اطلاعات مربوطه میباشد.

۷. در خدمات خودرو در محل، مسئولیت وسایل داخل خودرو به عهده‌ی مشتری است. آیتول و پیمانکار سرویس هیچ مسئولیتی در قبال مفقودی وسایل داخل خودرو ندارد.

8. در سرویس کارواش، سفیران برای هماهنگی قبل از حضور در محل با کاربر تماس می‌گیرند. اگر بعد از این هماهنگی به هر دلیلی کاربر سرویس را لغو کند، هزینه کارواش مشمول 15% جریمه می‌گردد.

9. سقف اعتبار کیف پول 20 میلیون تومان می‌باشد.

10. نحوه درخواست استرداد وجه از کیف پول و واریز ریالی به حساب بانکی کاربر از طریق تماس با پشتیبانی و مطرح کردن موضوع می‌باشد. اعتبار کیف پول فقط به حساب دارنده کارتی که توسط آن پرداخت انجام گرفته و با دریافت شماره کارت و شماره شبا قابل واریز می‌باشد.

11. بررسی و تأیید اطلاعات حساب کاربر توسط آیتول انجام گرفته و وجه درخواستی طی حداکثر 2 روز کاری در قالب یک تراکنش ریالی برای شبای مقصد واریز می‌گردد.