قوانین و مقررات

متن این توافقنامه متعلق به سامانه آنی رو (اطلاع رسانی، پیگیری و وصول الکترونیکی عوارض معوقه آزادراهی خوردرو) بوده و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد ذیل این سامانه به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید.

  1. خدمات و محتویات این سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند.
  2. اطلاعات موجود در سامانه آنی رو (سامانه اطلاع رسانی، پیگیری و وصول الکترونیکی عوارض معوقه آزادراهی خوردرو) از منابع کاملا معتبر و مرتبط دریافت و در سایت قرار داده شده است. این سایت مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت به روزرسانی می گردد.
  3. کاربران می بایست هنگام ورود به سامانه آنی رو جهت مشاهده جزئیات عوارض خودرو خود، شماره همراه فعال خود را وارد نمایند، در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، امکان ارائه اطلاعات میسر نمی باشد. شماره تماس کاربر برای عموم قابل مشاهده نبوده و محرمانه نگهداری می‌شود.
  4. پرداخت های این سامانه صرفا ازطریق درگاه بانکی این سایت و از درگاه بانک پارسیان است و روشهای پرداخت دیگر غیرقانونی بوده و مورد تایید این سامانه نمی باشد.