آیتول، سامانه خودروی من

استعلام و پیگیری گواهینامه رانندگی

سریعترین روش پیگیری گواهینامه رانندگی بههمراه مشاهده آخرین وضعیت و تاریخ صدور آن

استعلام وضعیت گواهینامه

هزینه استعلام وضعیت گواهینامه ۵٬۲۰۰ تومان است. لازم به ذکر است که آیتول دخل و تصرفی درتعیین این هزینه ندارد.

کد ملی مالک گواهینامه را وارد کنید

برای اینکه این روند سریع‌تر و راحت‌تر انجام پذیرد، تنها کافیست با وارد کردن کدملی و شماره موبایل صاحب کارت، وضعیت صدور گواهینامه را پیگیری و استعلام کنید. آخرین اطلاعاتی که در سامانه آیتول مشاهده می‌کنید، بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌های پلیس ناجی است.

امکان دسترسی سریع
مشاهده جزئیات (وضعیت گواهینامه)
امکان ذخیره نتایج استعلام
پشتیبانی 24 ساعته

پیگیری وضعیت صدور گواهینامه رانندگی از سریع‌ترین راه

برای انجام خیلی از کارها، این روزها سریع‌ترین راه با استفاده اینترنت است. شما می‌توانید گواهینامه رانندگی خود را نیز با مشاهده جزئیات کامل صدور و ارسال آن پیگیری کرده و همچنین از مدت اعتبار و شماره گواهینامه خود نیز باخبر شوید. همچنین بارکد پستی گواهینامه شما در نتایج استعلام نشان داده می‌شود و خیلی راحت می‌توانید وضعیت صدور گواهینامه خود را از وبسایت یا اپلیکیشن آیتول پیگیری کنید.

استعلام وضعیت گواهینامه
دانلود اپلیکیشن:
پرداخت عوارض بدون توقف!

با دانلود اپلیکیشن آیتول و فعال کردن پرداخت خودکار، بدون نیاز به توقف، عوارض آزادراهی خود را پرداخت کنید.

استعلام وضعیت گواهینامه

ضرورت داشتن گواهینامه رانندگی

هر وسیله نقلیه‌ای برای استفاده در همه دنیا نیاز به آموزش دارد و فرد راننده حتما باید گواهینامه داشته باشد تا در صورت بروز هر حادثه و تصادفی از نظر نقض قانون عدم دریافت گواهینامه مشکلی برای او پیش نیاید. همچنین نداشتن گواهینامه رانندگی جریمه نقدی و در صورت تخلف مجدد حبس هم به دنبال خواهد داشت، پس ضرورت وجود گواهینامه رانندگی در صورت استفاده از هر وسیله نقلیه بسیار ضروری است.

آیتول؛ سریعترین روش پیگیری گواهینامه رانندگی

گواهینامه رانندگی از جمله مدارکی است که باید خیلی سریع به دست متقاضی برسد. معمولا حداکثر زمانی که طول میکشد تا گواهینامه به شخص مورد نظر تحویل داده شود،40 روز است. اگر پس از این مدت هنوز موفق به دریافت گواهینامه خود نشده‌اید، می‌توانید از طریق سامانه آیتول، از آخرین وضعیت صدور گواهینامه خود باخبر شوید.

استعلام وضعیت گواهینامه

سوالات متداول