سریعترین راه پرداخت خلافی در آیتول
۲۴
خرداد

سریعترین راه پرداخت خلافی در آیتول

کابران گرامی سامانه آیتول می توانند با وارد شدن به سایت iToll.ir و همچنین اپلیکیشن آیتول و انتخاب سربرگ خلافی با وارد کردن بارکد پستی هشت رقمی کارت خودرو نسبت به استعلام و پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی خودروی خود اقدام نمایند. از جمله ویژگی‌های متمایز کننده سامانه آیتول در خصوص استعلام و پرداخت تخلفات رانندگی، موارد ذیل می باشد :

  •  با توجه به اجرایی شدن رمز پویا امکان پرداخت به صورت دسته جمعی برای ردیف‌های مختلف جرایم راهنمایی و رانندگی وجود نداشت. سامانه آیتول با ایجاد امکان پرداخت دسته‌ای این فرصت را مهیا نموده است تا کاربران بتوانند ردیف‌های خلافی خود را به صورت دسته جمعی به درگاه بانکی منتقل و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.
  •  با توجه به اینکه مکانیزم‌های استعلام و پرداخت پلیس راهور به صورت دستی و کاملا آفلاین می‌باشد، پرداخت و تسویه خلافی به صورت اینترنتی زمانبر بوده، حال آن که در این میان فرآیند استعلام و پرداخت در برخی سایتها و اپلیکیشن های پرداخت تا ۱ ماه و بعضا بیش از ۱ ماه به طول می انجامد. سامانه آیتول با ایجاد زیرساخت مناسب زمان پرداخت و تسویه را به حداکثر سه روز کاری کاهش داده و با ضریب اطمینان بالا سریعترین راه پرداخت را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
سامانه خودروی من

پرداخت عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه خودرو، عوارض پارک حاشیه و خلافی خودرو در اپلیکیشن آیتول

دانلود اپلیکیشن استعلام آنلاین