اپلیکیشن آیتول
۱۵
اسفند

راه‌اندازی اپلیکیشن آیتول

اپلیکیشن آیتول سامانه‌ای مربوط به خودرو، خدماتی‌ از قبیل استعلام و پرداخت عوارض طرح ترافیک، طرح کنترل آلودگی هوا، عوارض آزادراهی، استعلام جریمه‌ و خلافی خودرو، استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو، انجام امور بیمه‌ و کنترل تعمیرات اتومبیل را ارائه می‌دهد.

در این نرم‌افزار کاربران به راحتی می‌توانند همه‌ی پرداخت‌های مربوط به خودرو‌ی خود را از یک نقطه‌ی واحد انجام دهند. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید یکی از دو راه زیر را انتخاب بفرمایید.

لینک دانلود اپلیکیشن آیتول سامانه‌ی خودروی من از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن آیتول سامانه‌ی خودروی من از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن آیتول سامانه‌ی خودروی من
لینک دانلود اپلیکیشن آیتول سامانه‌ی خودروی من

از جمله امکاناتی که در نرم‌افزار آیتول وجود دارد عبارتند از :

  • استعلام و پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی

با این قابلیت می‌توانید ضمن ثبت شماره پلاک خودروهای مورد نظر خود در اپلیکیشن، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی و جاده‌ای خود اقدام فرمایید. به علاوه با وارد کردن کد VIN خودرو می‌توانید، نسبت به مشاهده جزئیات کامل از ترددهای آزادراهی و پرداخت‌های گذشته خود اقدام فرمایید.

  • استعلام و پرداخت عوارض ورود به طرح ترافیک تهران (به زودی اصفهان، مشهد‌ و شیراز)

با استفاده از این سرویس، به راحتی می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک تهران اقدام فرمایید.

  • امکان خرید و مقایسه انواع بیمه‌‌نامه‌های خودرو (بیمه شخص ثالث- بیمه بدنه)

با استفاده از این سرویس می‌توانید نیازهای مربوط به بیمه خودروی خود اعم از خرید، تمدید و … را در هر زمان و هر مکان تامین کنید. همچنین این سرویس به شما امکان مقایسه قیمت و جزییات بیمه‌های ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف را می‌دهد.

  • استعلام و پرداخت طرح کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق)

با استفاده از این سرویس، می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا اقدام فرمایید. همچنین تعداد روزهای مجاز تردد شده و باقی مانده در محدوده طرح کنترل آلودگی هوای تهران در هر فصل از این قسمت قابل مشاهده است.

  • استعلام جرایم راهنمایی و رانندگی (خلافی خودرو)

با وارد کردن بارکد پستی ۷ تا ۹ رقمی کارت خودرو نسبت به استعلام و پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی (خلافی خودروی ) خود اقدام فرمایید.

  • استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو

با استفاده از این قابلیت می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و مراجعه حضوری، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو ( عوارض شهرداری) اقدام فرمایید.

  • امکان پرداخت بدون نیاز به رمز دوم تنها با شارژ کیف پول

در اپلیکیشن آیتول می‌توانید نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نموده تا در هر مرحله، بدون مراجعه به درگاه‌های بانکی و نیاز به رمز دوم به راحتی نسبت به پرداخت اقدام فرمایید.

  • یادآوری سرویس‌های دوره‌ای خودرو مانند زمان تعویض روغن و

امکان ثبت کلیه‌ی سرویس‌های مورد نیاز خودرو را با ذکر جزئیات و همچنین یادآوری هوشمند برای سرویس مجدد آن را در اپلیکیشن مهیا می‌باشد.