کارپرداز (دستیار امن خودرو)

سفیر کارپرداز بجای شما به ارگان‌های مربوطه رفته و خدمات مورد نیاز خودرو شما را انجام می‌دهد.

  • خدمات تعویض پلاک بدون نیاز به حضور خریدار و فروشنده
  • دریافت گواهی معاینه فنی و ترخیص خودرو توقیفی راهور از پارکینگ بدون نیاز به حضور مالک خودرو

لطفا شماره پلاک خود را وارد نمایید.
سرویس کارپرداز فعلا فقط در تهران فعال است.

پس از ثبت درخواست و هماهنگی پشتیبانی با شما، سفیران کارپرداز در وقت مقرر به محل شما مراجعه می‌کنند و پس از بررسی مدارک و صدور بیمه نامه، خودروی شما را تحویل می‌گیرند و سرویس مورد نظر شما را انجام می‌دهند.

سفیران کارپرداز از رانندگان مجرب و آموزش دیده انتخاب شده که توانایی رانندگی با هر نوع خودرو را دارند.

همچنین برای آسودگی خاطر بیشتر، خودروی شما از لحظه تحویل تحت پوشش کامل بیمه بدنه، مسئولیت و افت قیمت قرار می‌گیرد. پس با خیال راحت از خدمات کارپرداز استفاده کنید.

کارپرداز چیست؟

فرقی ندارد در چه زمانی از سال شما درگیر فرایند‌های اداری خودروی خود می‌شوید. زمان انجام فرایند‌های اداری و تشریفات قانونی خودرویی به خاطر شلوغی مراکز، پروسه‌های طاقت فرسا و زمان‌گیر ، حتی آماده سازی مدارک یا نوبت‌گیری‌ها چندباره قطع به یقین درگیری ذهنی خواهید داشت اما با کارپرداز از شر همه‌ی این مشکلات و دغدغه‌ها راحت می‌شوید.

کارپرداز دستیار و مجری شما در انجام امور اداری و قانونی خودروی شماست. کارپرداز بدون نیاز به حضور شما خدمات تعویض پلاک، معاینه فنی و ترخیص خودروی توقیفی در پارکینگ راهور را مطمئن و سریع انجام می‌دهد و دیگر نیازی نیست نگران شلوغی و اتلاف وقت در فرایند انجام امور اداری باشید.

برای برخی از فرآیندهای قانونی مانند تعویض پلاک نیاز به یک وکالت کاری وجود دارد که در آن شما به سفیر کارپرداز اجازه می‌دهید که یک خودروی مشخص را به نام فرد مشخصی تعویض پلاک کند. لازم به ذکر است که کارپرداز با این وکالت کاری قانونا عمل دیگری نمی‌تواند انجام دهد و فقط به جای شما این فرآیند را انجام می‌دهد.

کارپرداز سامانه‌ای امن و مطمئن است و نظارت کاملی به سفیران خود دارد. کلیه فرآیند‌ خدمات کارپرداز توسط تیم نظارتی کارپرداز و شما کاربر عزیز قابل رصد و مشاهده است.

سوالات متداول